MALTA SKIREZERWACJE LEKCJI

 • Jak rezerwować lekcję w systemie on-line - To warto przeczytać.

  NALEŻY PAMIĘTAĆ O OPŁACENIU ZAREZERWOWANEJ LEKCJI W PRZECIĄGU 30 MIN.

  (PO OKRESIE 30 MIN LEKCJA ZOSTANIE AUTOMATYCZNIE SKASOWANA).


  Rezerwacja na dzień poprzedający lekcję możliwa do godz. 16:00

  Rezerwacja możliwa na 60 dni w przód

  Od czego zacząć?

  Zaczynamy oczywiście od rejestracji - jeśli po raz pierwszy chcemy skorzystać z systemu rezerwacji lekcji on-line MALTA SKI. Jeśli jesteśmy już zarejestrowani to, aby móc zarezerwować lekcję musimy się zalogować. Po zalogowaniu możemy przystąpić do wyboru interesującego nas terminu, w którym chcemy obyć lekcję narciarską lub snowboardową.

  Jak wybrać termin?

  Po lewej stronie w MENU widnieje kalendarz. Aktywne pola kalendarza to dni, w których możemy rezerwować lekcje.

  jak wybrać termin?

  Wyróżnione kolorami są weekendy oraz dni świąteczne - ceny lekcji na stoku MALTA SKI są w tych dniach wyższe niż w dni powszednie. Kolorem czerwonym będzie wyróżniony dzień, w którym kupujący chce zarezerwować lekcję.

  Lekcje można rezerwować tylko w zakresie dat widocznych na kalendarzu (czyli z maksymalnie miesięcznym wyprzedzeniem licząc od dnia bieżącego). Gdy wskażemy (klikniemy) wybrany przez nas dzień w oknie po prawej stronie ukaże się nam grafik zajęć na stoku w tym dniu.

  Jak poruszać się po grafiku?

  grafik

  W grafiku mamy kolumnę z godzinami (od 8.00 do 21.30 w odstępach co pół godziny), kolumnę z ilością wolnych instruktorów o danej godzinie oraz kolumnę z "okienkami" lekcji (po 8 okienek o godzinach pełnych i po 3 okienka dla połówek godzin). Każde takie okienko to jedna lekcja. Dane odnośnie rezerwacji lekcji pobierane są on-line z naszej bazy danych i odzwierciedlają zawsze aktualny stan (to samo widzą nasi pracownicy w Recepcji obsługujący klientów "przy okienku").

  Obrazek w okienku lekcji oznacza, że dana lekcja jest wolna, zajęta, lub niedostępna.

  Lekcje zajęte to lekcje grupowe lub indywidualne. Do lekcji indywidualnych nie ma dostępu ani możliwości dopisania się. Natomiast w przypadku lekcji grupowej - można się do niej dopisać, o ile są tam wolne miejsca (maksymalna ilość osób w lekcji grupowej to 6).

  Jeśli zatrzymamy na dłużej kursor myszy nad którymkolwiek obrazkiem - status lekcji wyświetli się nam w formie "dymka" z opisem.

  Jeśli w danym okienku znajduje się obrazek przedstawiający "wolną" lekcję to możemy w tym okienku założyć nową lekcję Indywidualną lub grupową.

  W tym miejscu uwaga - nową lekcje grupową można założyć tylko z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem - dopisać się do istniejącej lekcji grupowej można zawsze.

  Czy mogę samodzielnie wybrać instruktora, z którym chcę mieć zajęcia?

  Oczywiście że tak ! Widzisz przecież te same dane co pracownik Recepcji w siedzibie MALTA SKI.

  W kolumnie grafiku "Ilość instruktorów" (obok pola z godziną) wyświetlana jest liczba aktualnie wolnych (czyli nie przypisanych do żadnej lekcji) instruktorów - po kliknięciu na to pole otworzy się lista z nazwiskami tych instruktorów oraz opisem ich umiejętności (umiejętności w znaczeniu czego mogą uczyć - zapewniamy, że wszyscy instruktorzy są specjalistami w tym co robią :) )

  wybór instruktora

  W tym miejscu następna uwaga - jeśli instruktora, którego szukasz nie ma na liście to sprawdź lekcje grupowe dostępne o tej godzinie - może jest przypisany do którejś z nich. Wówczas możesz się np. tam dopisać jeśli Ci to odpowiada (zwróć uwagę na poziom zaawansowania i grupę wiekową, obowiązujące w takiej lekcji grupowej).

  wybór instruktora

  Tworząc nową lekcję indywidualną lub grupową instruktorzy z tej listy pojawią się w okienku wyboru - oczywiście instruktorzy narciarstwa pojawią się przy tworzeniu lekcji narciarskiej, a instruktorzy snowboardu pojawią się w lekcji snowboardowej.

  wybór instruktora

  Jakie rodzaje lekcji można rezerwować i co oznaczają symbole na obrazkach identyfikujących lekcję w grafiku?

  Rodzaje lekcji i znaczenie symboli jest dokładnie opisane w regulaminie

  W tym miejscu pokrótce opiszemy oznakowania na obrazkach identyfikujących lekcje:

  symbol - oznacza lekcje indywidualną narciarską
  symbol - oznacza lekcje indywidualną snowboardową
  symbol - oznacza lekcję grupową narciarską
  symbol - oznacza lekcję grupową snowboardową
  symbol - oznacza zablokowany termin
  symbol - oznacza wolne okienko do rezerwacji nowej lekcji

  Na symbolach lekcji grupowych mamy oznaczenia [X] G [Y] . [CC]- gdzie:

   

  • [X] to N- narty lub S - snowboard
  • G - oznacza lekcję grupową
  • [Y] - to oznaczenie stopnia zaawansowania (wg opisu w regulaminie)
  • [CC] - oznacza grupę wiekową (wg opisu w regulaminie)

  Jak przebiega sama rezerwacja - czy jest skomplikowana?

  Hmm... No tu nasz zespół redakcyjny ma problem. Rezerwacja lekcji jest tak prosta, że nie wiemy co napisać. Nasi informatycy opracowali wszystko tak, by do zera wyeliminować możliwość zrobienia błędu przez użytkownika (klienta).

  Rezerwacja polega na kolejnym zaznaczaniu opcji w polach wyboru, opcje dostępne są w postaci list, z których kupujący wybiera tylko jedna opcję - tą, która mu odpowiada.

  Jedyna kwestia, na którą kupujący musi zwrócić uwagę to grupa wiekowa i stopień zaawansowania przy lekcji grupowej! Najprościej będzie gdy przedstawimy ilustracje kompletnie wypełnionego formularza rezerwacji lekcji. Dopisywanie się do lekcji grupowej - podajemy tylko ilość osób - Uwaga: Do lekcji grupowej dopisać się może nawet jedna osoba.

  Gdzie mogę sprawdzić status lekcji, które rezerwowałem - i co on oznacza?

  Po udanej bądź nieudanej próbie rezerwacji lekcji w naszej bazie danych przechowywane są informacje o akcjach podejmowanych przez klienta. Wszystkie te informacje klient może przejrzeć na liście dostępnej w opcji "menu" Moje lekcje. Oto lista przykładowych statusów dla rezerwowanych lekcji :

  Lekcja zarezerwowana poprawnie: Status - "płatność odebrana-zapłacona"

  status

  Tylko tak oznaczona lekcja jest lekcją poprawnie zarejestrowaną w naszej bazie i tylko taka lekcja się odbędzie. Dla tej lekcji należy wydrukować "Potwierdzenie rezerwacji lekcji", z którym należy się udać na lekcję i okazać to potwierdzenie instruktorowi.

  Lekcja anulowana: Status - "anulowana"

  Taka lekcja oznacza wycofaną automatycznie lekcję, dla której transakcja płatności się nie powiodła - powodem mogło być brak środków na koncie podczas wykonywania płatności lub niepoprawna autoryzacja karty płatniczej. Innym powodem mogło być przerwanie sesji przez klienta podczas wykonywania operacji na stronach systemu transakcyjnego tpay.com i związane z tym niedokończenia operacji finansowej.

  Lekcja wycofana przez administratora : Status - "Lekcja anulowana ręcznie przez Administratora"

  W tym przypadku po dokonaniu wstępnej rezerwacji lekcji klient nie przeszedł do systemu transakcyjnego tpay.com ze strony Malta Ski. Powstała na skutek tego niepotwierdzona rezerwacja lekcji, którą administrator systemu wycofał jako lekcję nieopłaconą.

  Lekcja oczekująca na wykonanie płatności: Status: "Oczekuje na dokonanie płatności"

  status

  (!) Jeśli nie otrzymałeś(aś) żadnej korespondencji z MALTA SKI na wszelki wypadek sprawdź folder SPAM


  NALEŻY PAMIĘTAĆ O OPŁACENIU ZAREZERWOWANEJ LEKCJI W PRZECIĄGU 30 MIN
  . (po okresie 30 min lekcja zostanie automatycznie skasowana)

  Jeśli istnieje na liście lekcji wpis o takim statusie wówczas klient ma zablokowaną możliwość rezerwacji kolejnych lekcji. Status ten posiada początkowo każda rezerwowana lekcja, za którą płatność nie została jeszcze zaksięgowana w naszym systemie rezerwacji lekcji.

  Jeśli klient pomyślnie przeprowadził transakcję płatności za lekcję wówczas w ciągu 2-5 minut status takiej lekcji przechodzi w "płatność odebrana-zapłacona".

  Jeśli natomiast autoryzacja się nie powiodła lub zabrakło środków na koncie to system transakcyjny wycofa rezerwację automatycznie i status takiej lekcji zamieni się na "anulowana"

  W przypadku zaś gdy klient nie przeprowadzi do końca transakcji płatności w s ystemie transakcyjnym tpay.com system ten nie zwróci automatycznie informacji o transakcji do systemu rezerwacji lekcji Malta Ski i nieopłacona lekcja będzie miała status "Oczekuje na dokonanie płatności" do czasu, aż administrator systemu jej nie anuluje lub nie wycofa - zazwyczaj po uprzednim kontakcie z klientem rezerwującym lekcję.

  Czy potrzebuję potwierdzenia rezerwacji lekcji i gdzie mogę je uzyskać?

  Tak potwierdzenie rezerwacji lekcji jest potrzebne i trzeba je okazać instruktorowi prowadzącemu zajęcia w dniu, w którym odbędzie się lekcja.

  Potwierdzenie takie można wydrukować dla każdej poprawnie zarejestrowanej i opłaconej lekcji. Opcja wydruku jest widoczna po wejściu w menu Moje lekcje pod każdą lekcją posiadającą status "płatność odebrana-zapłacona".

   

  Terminy w których występować mogą utrudnienia na stoku.

  Inforujemy, iż w wymienionych ponizej terminach  na stoku Malta Ski odbywaja się zajęcia szkół/klubów narciarskich i w tym okresie korzystanie ze stoku może być utrudnione.

  Klub Malta Ski - Piatek godz. 18:00 - 19:30

  Maltańskie Centrum Sportu - Wtorek, Czwartek 18:00-19:40Serdecznie zapraszamy

Sprawdź godziny otwarcia
Godzina zamknięcia jest uzależniona od warunków atmosferycznych.
OBSŁUGA KLIENTA / KASA
tel. 501 355 153, e-mail: lp.iksatlamajcpecer

Akceptujemy karty płatnicze

kartyplatnicze.png
Twój koszyk
Zamawiam